Badania dla Twojego zdrowia


Pantomograf


Pantomograf to diagnostyczne zdjęcie rentgenowskie pokazujące obraz wszystkich zębów oraz okolicznych obszarów struktury szczękoczaszki. Bezpośrednio po wykonaniu jego jest możliwość obejrzenia na ekranie monitora i omówienie z lekarzem stomatologiem. Taki rodzaj badania pozwala na szybka diagnostykę analizowanego obszaru szczęki i ustalenie stanu uzębienia pacjenta.Najnowsza technologia pracuje dla Ciebie

photo-262.jpg

Tomografia 3D


Urządzenie o nazwie Kodak 9000 3D jest najbardziej zaawansowanym technologicznie tomografem stomatologicznym na rynku i jest dostępne dla Państwa w naszym gabinecie. Zdjęcia są bardzo bezpieczne, ponieważ tomograf cyfrowy emituje minimalną dawkę promieniowania w chwili gdy wykonywany jest rentgen zębów. Urządzenie to jest niezbędne do postawienia właściwej diagnozy. Badanie jest całkowicie bezbolesne i bardzo krótkie. Dzięki temu urządzeniu jest możliwe dokonanie analizy badanej okolicy UWAGA w trzech płaszczyznach! Dzięki temu jest możliwe wykrycie zmian patologicznych, dotychczas niewidocznych i nie wyczuwalnych przez pacjenta. Urządzenie jest niezmiernie pomocne, wręcz niezbędne przy leczeniu chirurgicznym , endodontycznym i implantologicznym. Pozwala w sposób perfekcyjny zaplanować leczenie implantologiczne , pokaże nam szczegółowy wygląd tkanek, korzeni.

photo-263.jpg


photo-154.jpg

Rentgenowizjografia


Nowoczesna technologia w trosce o Twoje zdrowie. Nowoczesna stomatologia oferuje możliwość korzystania z pomocy aparatu rentgenowskiego ?Elitys?, które jest dostępne bezpośrednio w naszym gabinecie stomatologicznym. Urządzenie przeznaczone jest do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych. Badanie pozwala lekarzowi (podczas wykonywanych czynności) w szybki sposób zdiagnozować stan pacjenta i podjąć bezpośrednie i trafne działanie. Badanie jest całkowicie bezbolesne i nie uciążliwe dla pacjenta, a przy tym bardzo bezpieczne (bardzo niska dawka promieniowania).

photo-152.jpg


Nowoczesna stomatologia


Kamera wewnątrz ustna


Bardzo małe urządzenie wyposażone w mikrokamerę, która dokładnie odkrywa przed naszym lekarzem tajemnice Twojej jamy ustnej w celu szczegółowej diagnostyki stanu zdrowia Twoich zębów. Całkowicie bezpieczne urządzenie dające naszemu lekarzowi możliwość precyzyjnego określenia diagnozowanego odcinka jamy ustnej.

photo-153.jpg