photo-244.jpg


STOMATOLOGIA ESTETYCZNA


Stomatologia estetyczna obejmuje szeroką gamę procedur stomatologicznych i skierowana jest do najbardziej wymagających pacjentów.

W Center-Dent Koszalin proponujemy Państwu szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, które poprawią wygląd zębów poprzez zmianę ich koloru, kształtu i ustawienia, a także poprzez estetyczne i eleganckie uzupełnienia braków. Wykorzystując najnowsze technologie dentystyczne, przywracamy Państwu piękny uśmiech, czego efektem jest poprawa samopoczucia, zwiększenie pewności siebie i nowa jakość w kontaktach międzyludzkich.

Proces tworzenia nowego, perfekcyjnego uśmiechu składa się z wielu elementów, dlatego w Center-Dent Koszalin dla każdego pacjenta tworzymy w pierwszej kolejności indywidualny plan działania dopasowany do jego potrzeb. Poprawa estetyki uśmiechu może obejmować m. in.: Z zabiegów wpływających na estetykę zębów proponujemy Państwu m.in:

Licówki ceramiczne


Wykonujemy z porcelany prasowanej zapewniającej największą dokładność przylegania do granicy preparacji co jest niezwykle istotne przy tego rodzaju uzupełnieniu,współpracujemy z renomowanymi pracowniami protetycznego

Licówki z materiału światłoutwardzalnego,

Licówki mają wygląd cienkich nakładek kompozytowych, które przykleja się na przednie powierzchnie zębów. Pozwalają wyeliminować wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów dotyczące koloru, kształtu czy położenia zęba w łuku. Licówka w skuteczny sposób pokrywa wszelkie przebarwienia, plamy a nawet pozwala na zmianę koloru na bielszy. Jest świetnym rozwiązaniem jeżeli chcemy zamknąć przerwy między zębami (najczęściej tyczy się to jedynek) czy skorygować ząb, który wystaje z łuku lub posiada znaczne ubytki na przedniej powierzchni.


Inlay i onlay


Inlay i Onlay to kosmetyczne wypełnienia w koronie zęba, które stosuje się w przypadku dużych ubytków.

Stanowią one alternatywę wypełnienia w zębie wykonanego metodą tradycyjną. Wykonuje się je w pracowni protetycznej na podstawie pobranych wycisków. Inlay i onlay mają wiele zalet. Są trwałe, estetyczne i odporne na ścieranie. Odbudowany ząb wygląda bardzo naturalnie i może nadal spełniać swoje funkcje szczególnie dzięki precyzyjnej odbudowie kształtu anatomicznego.

Estetyczne zamykanie diastem (przerw) pomiędzy zębami materiałem kompozytowym - również po leczeniu ortodontycznym


Biżuteria nazębna


Biżuteria nazębna to świetny sposób na zaakcentowanie swojego uśmiechu oraz dodania mu blasku, jaki zapewniają kamienie Swarovskiego. Zabieg zakładania biżuterii nazębnej jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i odwracalny. W każdej chwili możesz swoją ozdobę wymienić na inną lub całkowicie ją ściągnąć, bez żadnej szkody dla Twoich zębów.


photo-245.jpgWYBIELANIE ZĘBÓW


System wybielania polega na zastosowaniu nadtlenku mocznika i wodoru o stężeniu od 20% do 35% w formie żelu, który nanosimy na szkliwo zębowe (możliwe tylko w gabinecie stomatologicznym). Powoduje to utlenianianie związków organicznych zawartych w strukturze zęba, które są przekształcane na prostsze związki, co znacząco wpływa na mniejszą absorbcję energii świetlnej.

photo-391.jpg