Nowości Center-Dent

Wygładzanie twarzy kwasem hialuronowym ! Więcej…

photo-406.jpg

Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. WIĘCEJ

Kolorowe wypełnienie dla dzieci. WIĘCEJ..

Twinky Star – nowoczesny materiał, który błyszczy w 7 kolorach:

– złoty

– srebrny

– niebieski

– różowy

– zielony

– pomarańczowy

– cytrynowy

WIĘCEJ...

photo-405.jpg

– Sedacja wziewna (gaz rozweselający )

Nasz zakład nabył urządzenie Master Flux AS 3000, który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed i w trakcie zabiegu. Urządzenie dzięki automatycznej kontroli przepływu jest absolutnie bezpieczne, do obsługi nie potrzeba lekarza anestezjologa. Uspokojenie wziewne – leczenie z wykorzystaniem podtlenku azotu. To najlepszy sposób by wyeliminować lęki najmłodszych (i nie tylko…) związane z wizytą u stomatologa.

Szczegóły w zakładce

– Ozonoterapia

Urządzenie umożliwiające aplikacje sondami i bieżący nadmuch Ozonu medycznego w miejscu zmiany z wbudowanego wewnętrznego generatora. To innowacyjne rozwiązanie skraca czas zabiegu, w niektórych przypadkach poszerza spektrum zastosowań. Rozwiązanie to znacznie usprawnia aplikację ozonu do kieszonek dziąsłowych, przetok, kanałów korzeniowych, wdmuchując do ich wnętrza określoną dawkę w zaprogramowanym czasie. Połączenie tych dwóch możliwości czyli praca sondami (periodontycznymi, endodontycznymi, zębodołowa, dziąsłowa, próchnicowa) zapewniającej eliminację bakterii grzybów i dezaktywacji wirusów do 10 mm w głąb tkanki przyspieszając procesy gojenia i bezpośredni nadmuch ozonu w trudno dostępne miejsca gdzie nie ograniczają nas żadne bariery dyfuzji (ślina, płuzy fizjologiczne itp.)

 

Szczegóły w zakładce

– Platforma dla wózków inwalidzkich

Dla potrzeb zniesienia barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych zamontowana została platforma dla wózków inwalidzkich. W poczekalniach zamontowano telewizory.

  • Nowe klimatyzowane gabinety i poczekalnia

Zapraszamy Pastwa do wizyty w nowych klimatyzowanych gabinetach. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami zabiegowymi(min. Tomografia 3D,Kamera wewnątrz ustna, Rentgenowizjografia)

W poczekalni zamontowano telewizor (m.in. z bajkami dla dzieci).

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami oraz wykwalifikowanym personelem.

Zapraszamy do galerii.

  • Nowoczesny aparat rentgenowski do zdjęć punktowy typu RTG CS 2200 WIĘCEJ

  • Zabiegi w narkozie

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, iż nasza placówka z myślą o Pacjentach, którzy boją się stomatologa uzyskała zgodę Powiatowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego w Koszalinie na wykonywanie zabiegów w znieczuleniu ogólnym, czyli narkozie.

Zabiegi wykonywane są w gabinecie chirurgicznym w naszej placówce .

W znieczuleniu ogólnym można wykonywać takie zabiegi jak wszczepienie implantów, usuwanie zębów a nawet leczenie zachowawcze zębów. W przypadku narkozy wykorzystywany jest fakt, iż Pacjent jest nieświadomy i lekarz wykonuje jak największą ilość leczenia, np. usunięcie dziesięciu zębów lub wszczepienie sześciu implantów bądź wyleczenie wszystkich zębów.

Plan leczenia, długość zabiegu oraz koszty ustalane są z lekarzem na wizycie konsultacyjnej.

Znieczulenie ogólne, czyli narkoza polega na wprowadzeniu pacjenta w stan podobny do głębokiego snu. Pacjent podczas zabiegu traci świadomość i nie czuje bólu, co oszczędza mu stresu, jest ukojeniem dla jego psychiki oraz ułatwia pracę lekarzowi. Leki wprowadzające pacjenta w narkozę podawane są dożylnie przez lekarza anestezjologa przy udziale pielęgniarki . Głębokość i długość narkozy zależy od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

 

photo-252.jpg

Lekarz decydując czy dana osoba może mieć podaną narkozę przeprowadza z nią wywiad na temat stylu życia, chorób czy dolegliwości. W rzadkich przypadkach zleca wykonanie dodatkowych badań specjalistycznych. Pacjent powinien poinformować lekarza o wszystkich przebytych i aktualnych chorobach oraz o tym czy/i jakie lekarstwa spożywa.

W przypadku kobiet ciężarnych również należy powiadomić anestezjologa o ciąży.

Nowość!

Nowa lampa do wybielania zębów

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że wykonujemy obecnie profesjonalne wybielanie zębów metodą jednoczasową lampą Bio White Accelerator, kompatybilnymi materiałami do wybielania firmy By White.

photo-149.jpg

Dzięki zastosowaniu rentgenowizjografii oraz najnowocześniejszej kamery wewnątrzustnej nasi pacjenci mają pełną kontrolę nad przebiegiem procesu leczenia.