Warning: Use of undefined constant WPLANG - assumed 'WPLANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/netmedia/ftp/centerdent/wp-content/plugins/LayerSlider/classes/class.km.autoupdate.v3.php on line 73
Wybielanie zębów | Stomatolog, dentysta Anna Dziurewicz – Góra – Center Dent Koszalin

WYBIELANIE ZĘBÓW

System wybielania polega na zastosowaniu nadtlenku mocznika i wodoru o stężeniu od 20% do 35% w formie żelu, który nanosimy na szkliwo zębowe (możliwe tylko w gabinecie stomatologicznym). Powoduje to utlenianianie związków organicznych zawartych w strukturze zęba, które są przekształcane na prostsze związki, co znacząco wpływa na mniejszą absorbcję energii świetlnej.

photo-393.jpg

Źródło światła lampy wybielającej skutkuje wybieleniem powierzchni szkliwa. Czas naświetlania lampą wynosi od 10 do 20 minut z zależności od zastosowanego żelu. Metoda ta charakteryzuje się wysoką skutecznością wybielania i jest w pełni bezpieczna dla pacjenta. Zęby zachowają swój blask przez okres dwóch lat po zabiegu.

BIO WHITE ACCELERATOR to najnowsze urządzenie firmy ELETTRONICA SL zaprojektowane do profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym.

photo-142.jpg

photo-196.jpgphoto-195.jpgphoto-194.jpg