Nowości Center-Dent

1/ LECZENIE W NARKOZIE

NIE OBAWIAJ SIĘ ZAPYTAĆ O NARKOZĘ
Jeśli jesteś tą osobą, która z różnych względów boi się wizyt u dentysty a chce zadbać o swoje uzębienie to najlepszym wyjściem dla Ciebie jest leczenie w NARKOZIE. Znamy głosy, że narkoza szkodzi zdrowiu, każdy wytrzyma wizytę u dentysty…… itd. Otóż zdecydowanie to nie jest prawda. Jest spora grupa Pacjentów, którzy wychodzą z założenia, że lepiej jest leczyć w narkozie i nie przeżywać za każdym razem lęk, przesuwać terminy wizyt, często czuć się mało komfortowo wśród otoczenia . Tzw. dentofobia dotyczy ok. 30-50% pacjentów. Coraz większe grono naszych pacjentów po 1-1,5 godz. budzi się w innej rzeczywistości, bez bólu ma wyleczone lub usunięte zęby, osiągamy cel, który dla nich był nie do osiągnięcia przez szereg lat. Codzienne konsultacje, Koszalin ul.Młyńska 15 , tel. 604565215, 604611586.

narkoza

2/ ZABIEGI KWASEM HIALURONOWYM

Nareszcie spełnisz swoje pragnienia o pięknym uśmiechu z gwarancją najwyższych standardów medycznych oraz zadowalającym efekcie . Już pierwszy zabieg wykonany przez lekarza w naszej Klinice umodeluje Twoje usta , poprawi ich kontur , zwiększy ich objętość , zredukuje małe zmarszczki wokół Twoich ust .Mając na uwadze jak pięknie chcesz wyglądać tego lata koszt jednego zabiegu z użyciem preparatu Princess wynosi teraz tylko 600,00 zł / 1 ml preparatu .
Wystarczy kwadrans wolnego czasu w pracy i wpadnij do nas na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ? , z użyciem preparatów najwyższej jakości m.in Princess Filler, Princess Rich i innych . Zabieg jest w znieczuleniu miejscowym i nie potrzebna jest rekonwalescencja – od razu możesz wrócić do pracy . Prawda, że fajnie brzmi? .